Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Reset
Reset

Z WIZYTĄ W  WOJSKOWYCH ZAKŁADACH LOTNICZYCH NR 1 W ŁODZI

Z WIZYTĄ W  WOJSKOWYCH ZAKŁADACH LOTNICZYCH NR 1 W ŁODZI

 

03.06.2022 maluchy z oddziału przedszkolnego wybrały się na wycieczkę do Wojskowych Zakładów Lotniczych nr 1 w Łodzi. Jest  to jedna z wiodących firm branży lotniczej w Europie.
Przedszkolaki miały niepowtarzalną okazję, by zwiedzić hangary w których remontuje się śmigłowce. Pani Monika oprowadziła nas po najciekawszych miejscach i pokazała kilka maszyn latających. Mieliśmy także możliwość zasiąść w kabinie pilota za sterami śmigłowca i choć przez chwilę poczuć się jak prawdziwy lotnik. Maluchy zobaczyły śmigłowce latające w Siłach Zbrojnych RP,
a także dowiedziały się dużo o historii WZL-1S.A. Odwiedziliśmy miejsca, w których odbywa się proces technologiczny naprawy śmigłowców. Na zakończenie interesującej wycieczki czekała na nas niespodzianka. Każdy otrzymał pięknego orła z logo WZL, a także mogliśmy zobaczyć startujący śmigłowiec. Ten dzień był dla nas pełen wrażeń i niezwykłych widoków.
Bardzo dziękujemy Panu Marcinowi Nocuniowi – prezesowi WZL 1 i pracownikom za ciepłe przyjęcie , możliwość organizacji wycieczki, przekazane upominki i dostarczenie niezapomnianych wrażeń.

 

Data dodania: 2022-06-12 18:30:43
Data edycji: 2022-06-12 18:31:56
Ilość wyświetleń: 251

Nasi Partnerzy

Motto
naszej
szkoły

„Dawać zdrowie i radość poprzez gry w słońcu i na powietrzu”

dr Henryk Jordan
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej