Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Reset
Reset

„CAŁE MOJE ŻYCIE TO TANIEC”

„CAŁE MOJE ŻYCIE TO TANIEC”

Dnia 02.09.2021r. przy Gminnym Domu Kultury z Biblioteką w Ksawerowie odbył się Piknik Rodzinny Województwa Łódzkiego, na którym wystąpili uczniowie klasy 4b prezentując dwa tańce "Marakasy" oraz "Belgijkę".  Mimo, że nie mieli zbyt dużo czasu po wakacjach na próby świetnie poradzili sobie na scenie.

Na pikniku wysąpił również Piotr Karasiak uczeń klasy 8a  wraz z partnerką Anheliną, prezentując pokaz tańców standardowych i latynoamerykańskich. Piotr ma 13 lat. Swoją przygodę z tańcem towarzyskim rozpoczął w Szkole Tańca Eskadra w Pabianicach, gdy miał 6 lat. Wraz ze swoją partnerką Anheliną jeżdżą po całej Polsce i biorą udziały w Ogólnopolskich Turniejach Tańca Towarzyskiego.
Piotrek w swojej karierze tanecznej do tej pory zdobył: Vice Mistrza Polski w wieku 8 lat, Mistrza Okręgu Łódzkiego 2018, Mistrza Okręgu Łódzkiego  2021 i wiele innych pucharów i medali za punktowane miejsca. W ciągu roku szkolnego z partnerką mają od 4 do 5 treningów w tygodniu, a  w ferie  i wakacje wyjeżdżają  na obozy taneczne. Dodatkowo mają indywidualne szkolenia z Mistrzami Polski i Europy. Piotr kocha taniec i cały czas dąży do doskonałości. Wygrana jest dla niego ważna, ale to co sprawia mu największa radość to doświadczenie bycia w pełni zaangażowanym w to co robi…
 

Data dodania: 2021-09-18 21:47:14
Data edycji: 2021-09-18 22:12:09
Ilość wyświetleń: 514

Nasi Partnerzy

Motto
naszej
szkoły

„Dawać zdrowie i radość poprzez gry w słońcu i na powietrzu”

dr Henryk Jordan
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej