Nasza szkoła jest przyjazna

SPKSAWEROW6

W południowej części województwa łódzkiego pomiędzy Łodzią, Pabianicami i Rzgowem położona jest miejscowość Ksawerów, a w niej niepowtarzalna Szkoła Podstawowa im. dr. Henryka Jordana mieszcząca się przy ulicy Zachodniej 33.
Otoczony zielenią, zadbany budynek przyciąga swym urokiem i prostotą.
Tu każdego ranka przybywa radosna gromada dzieciaków, którą od progu witają dyżurujący nauczyciele. Zgodnie z codziennym rytuałem uczniowie zmieniają obuwie, wędrują do szatni i docierają do klas. Każda sala lekcyjna jest słoneczna, ciekawie udekorowana i przytulna. Za ich wygląd odpowiadają uczniowie i wychowawcy.

Gmina Ksawerów

Strona o naszej gminie

Strona gminy

Biuletyn Informacji Publicznej

Nasza szkoła daje uczniom wiele radości i możliwości. Poza nauką każde dziecko znajduje tu zajęcia dla siebie i pomocną dłoń. Uczniowie uczestniczą w wielu zajęciach pozalekcyjnych i pozaszkolnych. Wszystko to umożliwia im zdobywanie wielu znaczących osiągnięć, nagród, wyróżnień i dyplomów jako dowodów doceniania ich wysiłków. Uczestnicząc w zajęciach kół zainteresowań mogą rozwijać swoje talenty i uzdolnienia.