Nasza kadra

Poznaj pracowników naszej szkoły

Dyrektor szkoły

mgr Maria Szaszkiewicz

Wicedyrektor szkoły

mgr Renata Kwiecień

Nasi nauczyciele

Zajęcia podstawowe

Oddział przedszkolny

mgr Agnieszka Działecka
mgr Magdalena Kolasińska
mgr Dorota Łuczak

Język polski

mgr Anna Hanszke
mgr Katarzyna Kaźmierczak
mgr Klaudia Kolasa
mgr Renata Kwiecień
mgr Katarzyna Wołosz
mgr Izabela Zalepa-Maciaszczyk

Historia

mgr Małgorzata Szudzikowska
mgr Katarzyna Wołosz
mgr Izabela Zalepa-Maciaszczyk

Wiedza o społeczeństwie

mgr Joanna Poros

Matematyka

mgr Jadwiga Janczyk
mgr Jolanta Kaczmarek
mgr Elżbieta Milczarek
mgr Agnieszka Owczarek
mgr Anna Skrzydlewska
mgr Marzena Osmelak-Sajdak

Geografia

mgr Jolanta Kaczmarek
mgr Elżbieta Milczarek

W-F

mgr Radosław Bienias
mgr Jolanta Fajndt
mgr Magdalena Janio
mgr Paweł Triemer

Religia

mgr Paulina Dziubczyk
mgr Maria Reszelewska - siostra Savia
mgr Tatiana Szymańska

Wychowanie do życia w rodzinie

mgr Iwona Kokczyńska
mgr Joanna Poros
mgr Monika Szafrańska

Edukacja dla bezpieczeństwa

mgr Barbara Głaz

Nauczyciele wspomagający

mgr Anna Bloda
mgr Ewa Chrzęst
mgr Monika Olewińska
mgr Agnieszka Packa

Edukacja wczesnoszkolna

mgr Monika Broniecka
mgr Ewa Chrzęst
mgr Beata Klepacz
mgr Wioletta Kuśmierowska
mgr Aneta Lisiecka
mgr Jolanta Miller
mgr Hanna Skrzypińska
mgr Małgorzata Winkler

Język angielski

mgr Beata Gratel-Woźniak
mgr Anna Hanszke
mgr Aneta Pomykała
mgr Małgorzata Szudzikowska

Język niemiecki

mgr Dorota Śpionek

Informatyka

mgr Agnieszka Packa
mgr Agnieszka Owczarek
mgr Anna Skrzydlewska

Muzyka

mgr Agnieszka Jabłońska

Przyroda

mgr Elżbieta Milczarek

Biologia

mgr Monika Szafrańska

Plastyka

mgr Agnieszka Jabłońska
mgr Anna Skrzydlewska

Chemia

mgr Jadwiga Janczyk
mgr Marzena Sajdak - Osmelak

Fizyka

mgr Anna Skrzydlewska

Zajęcia techniczne

mgr Aneta Lisiecka
mgr Beata Klepacz

Lekcje to nie wszystko

Psycholog

mgr Kamila Tomaszewska

Pedagog

mgr Iwona Kokczyńska
mgr Joanna Poros

Logopeda

mgr Agnieszka Działecka
mgr Beata Klepacz

Zajęcia rewalidacyjne

mgr Ewa Chrzęst
mgr Agnieszka Działecka
mgr Iwona Kokczyńska
mgr Kamila Tomaszewska

Świetlica

mgr Iwona Cieślińska
mgr Barbara Głaz
mgr Mateusz Grabowski
mgr Anna Mazurek

Biblioteka

mgr Iwona Cieślińska
mgr Marzena Martynowska

Doradca zawodowy

mgr Joanna Poros

NAUCZYCIELI

PRZEDMIOTÓW

KÓŁ ZAINTERESOWAŃ

Pracownicy

Pracownicy administracji

Główna księgowa
mgr Renata Węgrzynowska

Alicja Kozłowska
mgr Jacek Szymański
mgr Justyna Mandat

Accessibility