Nowe przedszkole

8 września 2020 w naszej szkole oddano do użytku wyremontowane pomieszczenia przeznaczone na potrzeby oddziałów przedszkolnych. Mieszczą się w nich 2 duże, przestronne sale dla dzieci, toalety z umywalkami oraz aneks kuchenny. Pomieszczenia znajdują się na parterze budynku, są  oddzielone  drzwiami od korytarza szkolnego i mają osobne wejście od strony boiska. Jest to rozwiązanie bardzo pomocne w organizowaniu pracy w grupach przedszkolnych i bezpieczne dla małych dzieci.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do tego zadania, a w szczególności:

  1. Panu Wójtowi Gminy Ksawerów
  2. Panu Przewodniczącemu Rady Gminy Ksawerów
  3. Wszystkim Paniom i Panom Radnym Gminy Ksawerów
  4. Pracownikom Urzędu Gminy Ksawerów
  5. Rodzicom, pracownikom i nauczycielom naszej szkoły

 

Accessibility