DLA WALCZĄCYCH Z KORONAWIRUSEM

Nasza szkoła przystąpiła do OGÓLNOPOLSKIEJ AKCJI UCZNIÓW I NAUCZYCIELI KARTKA DLA MEDYKA
Jest to nasze podziękowanie dla lekarzy i pielęgniarek walczących o nasze zdrowie i życie. Dziękujemy im za ich trudną pracę i poświęcanie własnego życia. Chcemy aby wiedzieli, że doceniamy ich wysiłek i jesteśmy im wdzięczni. Uczniowie naszej szkoły przesłali MEDYKOM kartki wykonane sercem.
Oto ci, którzy dziękowali oraz ich prace: Oliwier Markiewicz, Natalka Żołnierczyk, Liliana Wesołkowska, Leon Szychowski, Kamil Wesołkowski, Marta Kacprzak, Eryk Szumigaj, Antonina Rudnicka, Adrian Nocuń, Damian Śniady, Daria Dolny, Lena Wesołowska, Martyn Groman, Milena Magrowicz, Natalia Kowalska, Nina Kurta, Piotr Rosowski, Sofia Carnieletto, Tomek Szymański, Wojtek Skrobek, Zosia i Zbyszek Raczyńscy, Olaf Barasiński.
Accessibility