SUKCES podopiecznych świetlicy szkolnej w I Ogólnopolskim, Międzyświetlicowym Konkursie Literacko – Plastycznym: „MOJA KSIĄŻKA”

  W styczniu świetlica przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Henryka  Jordana ogłosiła I Ogólnopolski Międzyświetlicowy Konkurs Literacko – Plastyczny: „MOJA KSIĄŻKA”. Konkurs adresowany był dla uczniów szkoły podstawowej z całego kraju i odbywał się w trzech kategoriach wiekowych. Celem konkursu było: wspieranie talentów, wyzwalanie ciekawości poznawczej, ekspresji twórczej i kreatywności; kształtowanie wrażliwości językowej; wspomaganie wszechstronnego rozwoju osobowości; odkrywanie przyjemności z wyrażania samego siebie poprzez dzieło literacko – plastyczne. Z naszej szkoły w konkursie plastycznym wzięło udział 7 osób.

Z OGROMNĄ RADOŚCIĄ INFORMUJEMY, ŻE  NASZEJ SZKOLE PRZYPADŁY DWA MIEJSCA NA PODIUM:

W KAT. KL. I – III – I MIEJSCE JAKUB KOSOSKI, KL. 1C

W KAT. KL. IV – VI – II MIEJSCE FILIP GŁAZ, KL. 5A

Głaz, A. Mazurek, I. Cieślińska, A. Jabłońska

 

 

 

 

 

 

 

 

Accessibility