Zakończenie roku szkolnego 2017/18

22 czerwca spotkaliśmy się wszyscy na hali sportowej, aby uroczyście podsumować i zakończyć pracowity rok szkolny 2017/18.

Program uroczystości przebiegał dwuetapowo. Jako pierwsi przemówili zaproszeni goście z Gminy, Proboszcz naszej parafii oraz przedstawiciele Rady Rodziców. Wręczono nagrody książkowe dla najlepszych uczniów. Następnie obejrzeliśmy program artystyczny w wykonaniu uczniów klas czwartych. Wirowały  wielobarwne szarfy, rozbrzmiewał wesoły śpiew.

To był ostatni rok zarządzania naszą szkołą przez Panią Dyrektor Renatę Kwiecień i jej zastępcę Panią Izabelę Zalepę-Maciaszczyk, o czym poinformował zgromadzonych Wójt naszej Gminy, kierując do obu Pań słowa gorących podziękowań za dotychczasową współpracę. To był wzruszający moment dla wszystkich.

Na zakończenie uroczystości Pani Dyrektor życzyła zgromadzonym uczniom bezpiecznych i radosnych wakacji.

 

 

Accessibility