„Tak pomagam”

W dniach 08-09.12.2017 odbyła się XIII Ogólnopolska Zbiórka Żywności „Tak pomagam” zorganizowana przez Caritas Archidiecezji Łódzkiej. W naszej ksawerowskiej Biedronce można było spotkać nasze Szkolne Koła Caritas. W sobotę od rana wolontariusze byli zwarci i gotowi, a mieszkańcy Ksawerowa bardzo hojni i zdecydowani, by pomóc najuboższym. Produkty spożywcze i chemiczne o długim terminie przydatności wpadały do koszyka w dużej ilości, a nastepnie trafiły jako paczki świąteczne do najbardziej potrzebujących rodzin uczniów z naszej szkoły.
Bardzo serdecznie dziękujemy za wsparcie akcji wolontariuszom i ich opiekunom (p. P. Dziubczyk, p. M. Kolasińskiej, p. M. Martynowskiej), którzy pełnili dyżury przy koszykach i zachęcali kupujących do podzielenia się z osobami potrzebującymi. Dziękujemy także wszystkim mieszkańcom Ksawerowa, którzy w okresie adwentu otworzyli swe serca na potrzeby innych ludzi.

 

 

 

Accessibility