PLASTYCZNE SUKCESY ŚWIETLICY SZKOLNEJ W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM „ PTAKI, ZWIERZAKI I INNE CUDAKI”

W marcu świetlica szkolna w Pyskowicach zorganizowała VIII edycję ogólnopolskiego konkursu plastycznego dla wychowanków świetlic szkolnych „Ptaki, zwierzaki i inne cudaki”.  Konkurs przebiegał pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Pyskowice. W rywalizacji brali udział podopieczni świetlic szkolnych oraz szkół podstawowych z całej Polski , w różnych  kategoriach plastycznych: płaskich i przestrzennych. Z naszej szkoły w konkursie wzięło udział 14 uczniów. Do konkursu zgłoszono 538 prac, które zostały nadesłane z wielu zakątków Polski. Tym bardziej miło nam ogłosić, ze wśród zwycięzców znaleźli się uczniowie naszej szkoły:

miejsce II zajął Przemysław Palma, kl.2c; wyróżnienia zdobyli: Filip Przybyłek, kl. 2d oraz Bogumiła Błaszkowska, kl. 5b.

            GRATULUJEMY !!!

 

                                                                  

                                                            Głaz Barbara

                                                              Mazurek Anna

                                                                   Cieślińska Iwona

                                                                       Jabłońska Agnieszka

 

 

 

 

Accessibility